Ostim Koltuk Yıkama Yorumları

Ostim Koltuk Yıkama Yorumları
Koltuklar sürekli toza, kire, yemek ve içecek lekelerine maruz kalırlar. Her zaman kendi imkanlarınızla temizleyemeyebilir, Ostim koltuk yıkama yorumları konusunda destek alabilirsiniz.
Ostim koltuk yıkama yorumları ile kimyasal kullanmadan koltukları derinlemesine temizlemek mümkündür. Kimyasal maddeler sağlık açısından özellikle astım, bronşit gibi kronik hastalığı olanlar açısından son derece tehlikelidir. Ayrıca koltukların içinde süngerler bulunur ve bu süngerleri insan gücüyle temizlemek pek mümkün değildir. Temizliğin derinlemesine yapılabilmesi için çok fazla güç ve teknoloji gerekir.
Koltukları En İyi Ne Temizler?
İnsanlar arasında bilinen en büyük yanlış koltuğun bilindik kimyasallarla yüzeyden silindiğinde temizlendiğidir. Koltuğu yüzeysel silmek sadece yüzeyde gözle görülemeyen bakterilerin daha çok içerisine yerleşmesini sağlar. Ayrıca bilindik kimyasallar koltuğun kumaşının renginin bozulmasına ve yıpranmasına sebep olur. Kuruma işlemi de vakum yapılmadan çok uzun süreceği için koltuk nemli kalır ve bakteriler çok daha fazla artar. Bunun için koltuk temizliği yapılırken kullanılan maddenin %100 doğal içerikli ve bitkisel olması son derece önemlidir. İçeriğinin insan sağlığına, doğaya ve mobilyalara zarar vermediğinden emin olunmalıdır. Bu şekilde doğal temizleyiciler, işinde uzman kişiler ve doğru ekipman ile buluşursa sonuç mükemmel olur.
Koltuk Yıkama Ne Kadar Sürede Tekrar Yaptırılmalıdır?
Uzmanlık gerektiren her iş gibi koltuk yıkama işi de belli aralıklarla profosyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Koltuk yıkama işleminin yaptırılması için illa ki çok büyük lekelerin, kokuların oluşmasını beklemek doğru değildir. Sürekli kullanılan bir eşya olduğu için düzenli olarak temizliğinin yapılması sağlık ve hijyen açısından zorunludur. Bu nedenle yaşam alanlarında yoğun kullanılan koltuklar 3 ayda bir, normal yoğunlukta kullanılan koltuklar 6 ayda bir, daha az kullanılanlar ise en geç senede bir defa yıkatılmalıdır. Koltuk yıkatma işlemi bir lüks gibi düşünülmemeli, zorunlu olarak yaptırılması gereken bir işlem olarak kabul edilmelidir. Ekonomik açıdan da bu işlem sanıldığı kadar pahalı bir işlem değil tam tersine sizi ileride daha fazla oluşabilecek bir masraftan kurtaracak bir işlemdir. Ostim koltuk yıkama yorumları size derinlemesine ve ekonomik bir temizlik hizmeti sunar.
 
 
 
Ostim Koltuk Yıkama Facebook SayfasıOstim Koltuk Yıkama Twitter SayfasıOstim Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK