Ostim Koltuk Yıkama

Ostim Koltuk Yıkama
Ev ve işyerlerinde kullanılan koltuklar kumaşına uygun bir şekilde Ostim koltuk yıkama firmamızca temizlenmektedir.
Yerinde Koltuk Temizliği
Ev, otel, işyeri, kafe gibi hayatımızın hemen hemen her noktasında koltuklar görmekteyiz. İşte bu koltuklar oldukça sık kullanıldığı için kitleye maruz kalmaktadır. Zamanında temizlenmeyen bu kirler ise bakteri ve mikrop üretmektedir. İnsan sağlığını tehdit eden bu durum karşısında yapılması gereken ise düzenli aralıklarla koltuklarınızın temizlenmesidir. Elbette ki sık sık süpürge makinesi ile tozunun alınması gereklidir. Ancak bu temizlik biraz yüzeysel kalacaktır. Zira derinlemesine işlemiş olan lekelerin çıkarılması için su yardımı ile derinlemesine bir temizlik yapılması gereklidir.
Firmamız da sizlere kolaylık sağlayarak yerine koltuk yıkama hizmeti sunmaktadır. Böylelikle koltuklarınızdan ayrı kalmayacak ve kısa sürede kullanabilir hale geleceksiniz.
Buharlı Koltuk Yıkama
Ostim koltuk yıkama firması olarakkoltuklarınızdaki lekelere ve kumaşların dokusuna göre özel yıkama yöntemleri tercih edilmektedir. Bunlardan en etkili olanı buharlı yıkamadır. Bu yöntem sayesinde koltuğun içine kadar işleyen lekelerden kurtulmak mümkündür. Bunun yanı sıra koltuk temizliği sonrasında çok kısa bir süre içerisinde koltuklarınız kuruyacak ve kullanıma hazır hale gelecektir. Böylelikle koltuklarınızdan mahrum kalma süreniz minimuma düşecek ve çok kısa süre içerisinde normal hayatınıza dönebileceksiniz. 
Deri koltuklar gibi suya karşı hassas olan koltuk döşemeleri için buharlı yıkama tercih edilir. Böylece döşemelere zarar verilmez. Bu örnekteki gibi kotluk döşemeniz için özel yıkama yöntemleri tercih etmekteyiz. Böylece koltuklarınız yıkamakla yıpranmayacak, aksine ömrü uzayacaktır.
Antibakteriyel Temizlik
Koltuklarda ilk göze çarpan kir ve lekeler olmaktadır. Kir ve lekeler sadece görüntü açısından değil aynı zamanda sağlık açısından da büyük bir sorun teşkil etmektedir. Ev imkanları ile koltuk temizliği yapılması durumunda ise etkili bir sonuç almak mümkün olmamaktadır. Zira lekeler derinlemesine işlemekte ve bunu çıkarmak için özel teknikler uygulamak gereklidir.
Koltuklarımızda zamanla bakteriler türemeye başlamaktadır. İşte bu bakteriler İnsan sağlığı için tehlike oluşturmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan özel geliştirilmiş ilaçlar ile koltuğunuzun dokusuna zarar vermeden derinlemesine temizlik yapılmaktadır.
Uygun Fiyatlı Koltuk Yıkama
Ostim koltuk yıkama fiyatları ise koltuk sayısına göre belirlenmektedir. Birim fiyat açısından değerlendirdiğimizde ise firmamız en uygun fiyat seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Sitemizde yer alan numaralarımızı kullanarak firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz. Anlaşma sağlanması durumunda çok kısa süre içerisinde personellerimiz adresinize gelecek ve yerinde yıkama işlemlerini gerçekleştireceklerdir.
Ev ve ofis tipi koltukların yıkanması firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Müşteriye açık olan mekânlarda mesai saatleri dışında koltuk yıkama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Böylelikle gelir kaybı yaşamanıza müsaade edilmemektedir.
Garantili Koltuk Yıkama
Firmamız dünya standartlarında koltuk yıkama hizmeti sunmaktadır. Gerek personel kalitesi gerekse de kullanılan malzemelerin yüksek standartlarda olması sayesinde koltuklarınız herhangi bir zarar görmemektedir. Bu konuda firmamız sizlere garanti de sunmaktadır. Koltuk yıkama işlemlerinden sonra herhangi bir hasar olmadan ve tüm lekeler çıkmış bir şekilde teslimat yapılacaktır.
7/24 Hizmet
Koltuk yıkama hizmetlerimiz için firmamızı 7/24 arayabilirsiniz. İstediğiniz zaman diliminde hizmet alabilmek için önceden arayarak randevu almanızda fayda vardır. Böylelikle dilediğiniz vakitte koltuklarınızın yıkanmasını sağlayabilirsiniz.
Ostim koltuk yıkama firmaları arasında açık ara farkla önde olan firmamızı tercih ederek sizler de işinizi garantiye alın. Bugüne kadar hizmetlerimizden faydalanan yüzlerce personelimiz gibi sizler de son derece memnun kalacaksınız. Koltuk yıkatmak istiyorsanız daha fazla vakit kaybetmeden sitemizdeki numaralarımızdan bizleri arayabilir ve randevu alabilirsiniz. Pişman olmayacağınız deneyimler sizleri bekliyor olacak.
 
Ostim Koltuk Yıkama Facebook SayfasıOstim Koltuk Yıkama Twitter SayfasıOstim Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK